Generic selectors
Iba presné výrazy
Hľadaj v názve
Hľadaj v obsahu
V článkoch
v produktoch
0,00 
0
0
Subtotal: 0,00 
No products in the cart.

Nechajte sa rozmaznávať
kvalitnými vínami a pochutinami

Najstaršia vínotéka v Košiciach

Vinotéka Villa Cassa je vyhľadávané miesto milovníkov vína. Situovaná v historickom centre mesta Košice, v oblasti kde je situovaná väčšina obľúbených večerných podnikov, si Vás získa príjemným prostredím, skvelým výberom vína a profesionálnou obsluhou. V útulnom interiéri pod historickými klenbami  si môžete v našom vínnom bare vychutnať viac ako 800 druhov vína od tých najlepších slovenských aj zahraničných producentov. Milý personál skúsene odporučí vínko, ktoré sadne Vašej chuti, nálade, sezóne či spoločnosti. Pestrú ponuku vín dopĺňa káva, čaj, prestížne škótske pivo, destiláty z vína a na zahnanie hladu máme pre Vás pripravené rôzne pochutiny, olivy, sušené paradajky s bagetkou, mäsové a syrové delikatesy. Ak uprednostníte konzumáciu vína v súkromí, je Vám okrem vínneho baru k dispozícii aj predajňa, kde Vám okrem vína ponúkneme aj originálne talianske produkty, doplnky k vínu, darčekové balenia či poháre. Pre milovníkov vína organizujeme degustácie prezentované poprednými vinármi, ochutnávky mladého vínka, burčiakov a ružových vín. V lete si môžete do neskorých nočných hodín vychutnať aj posedenie na letnej terase na malebnom stredovekom námestíčku

Príjemné posedenie

Ste náhodný okoloidúci, romantický pár, väčšia partia, alebo uzavretá spoločnosť? V našich priestoroch si každý z Vás nájde to pravé miesto na konzumáciu vína a na posedenie s priateľmi

Veľký výber vín

U nás si každý z Vás nájde tu správnu fľašu vína. Vinotéka Villa Cassa uspokojí svojim širokým sortimentom fajnšmekrov, poradi a pomôže vybrať to pravé orechové aj pre začínajúcich vinárov…. napr. od vinárstva Orechová.

Školený personál

Naši pracovníci absolvovali someliérske kurzy, majú za sebou niekoľkoročné skúsenosti a zručnosti v predaji a prezentácií vín. Pravidelne sa zúčastňujú degustácií priamo u výrobcov vína a svoje vedomosti si rozširujú aj hľadaním nových, menej známych vinárov.

Ochutnávky vína

Vinotéka ponúka 2 bloky degustácií: jarné a jesenné. Zameriavame sa predovšetkým na slovenské vinárstva a snažíme sa ponúkať aj nových, začínajúcich vinárov. Spolupracujeme však aj s niektorými importnými spoločnosťami a v spolupráci s nimi prezentujeme všetky významné vinárske regióny sveta.

Gurmánske špeciality

Okrem širokého výberu vín si u nás môžete pochutnať na syrových a mäsových špecialitách, pochutinách vhodných k vínu, ako sú olivy, sušené paradajky, pečené papričky… V ponuke máme výborné slovenské čerstvé syry, ale aj zrejúce syry, sezónne ponúkame aj pomazánky.

Darčekové obaly a predmety

Fľaša vína je skvelým darčekom. K nej máme v ponuke papierové tašky, rôzne veľkosti kartónových a drevených krabíc na víno, ale aj someliérske pomôcky a darčekové predmety s vinárskou tématikou.

0
a viac druhov vína
0
miest na sedenie pre Vás a Vašich prietaľov
0
dní v týždni máme pre Vás otvorené

Zostaňme v kontakte

Nenechajte si ujsť naše novinky, zľavy, termíny ochutnávok a iných akcií. 

Chystáte sa vstúpiť na stránku s predajom alkoholu

Prehlasujem, že mám viac ako

18 rokov