0,00 
0
0
Subtotal: 0,00 
No products in the cart.

Diel

WEINGUT DIEL

Stalo sa vám niekedy, že ste šli na návštevu k cudzím ľuďom a po cca troch minútach ste sa cítili ako doma? A navyše ste sa už dávno tak dobre nezabavili? Tento pocit sme s kolegami nadobudli pri návšteve rodinného vinárstva DIEL v oblasti Nahe v Nemecku.
Vynechaním nepodstatných detailov sa dostaneme k podstate veci, návšteva tohto miesta bola tým najzaujímavejším a najkreatívnejším, čo sme za 3 dni navštevovania špičkových nemeckých vinárstiev zažili. Caroline Diel, vincúrka a neortodoxná vinárka, a jej manžel Sylvian (apropo – Francúz) vytvorili niečo, čo musí osloviť nielen milovníkov vína, ale aj fanúšikov radosti zo života a neskutočnej rodinnej atmosféry.
Vína, ktoré sme mali možnosť ochutnať, majú všetko, čo od vína očakávate. Charakter, tajomnosť, dušu, potenciál, neskutočnú kvalitu a atmosféru. Slovami ťažko opísať, ich vína jednoducho pochopíte až po ochutnaní. Priznávam, ja som sa do ich vín zaľúbil a nehanbím sa za to. Dôverujte mi a vyskúšajte vína z tohto výnimočného vinárstva aj vy.

Filters
Odroda/druh
Farba
Zvyškový cukor
Filters

Zostaňme v kontakte

Nenechajte si ujsť naše novinky, zľavy, termíny ochutnávok a iných akcií. 

Chystáte sa vstúpiť na stránku s predajom alkoholu

Prehlasujem, že mám viac ako

18 rokov