Diel

WEINGUT DIEL

Stalo sa vám niekedy, že ste šli na návštevu k cudzím ľuďom a po cca troch minútach ste sa cítili ako doma? A navyše ste sa už dávno tak dobre nezabavili? Tento pocit sme s kolegami nadobudli pri návšteve rodinného vinárstva DIEL v oblasti Nahe v Nemecku.
Vynechaním nepodstatných detailov sa dostaneme k podstate veci, návšteva tohto miesta bola tým najzaujímavejším a najkreatívnejším, čo sme za 3 dni navštevovania špičkových nemeckých vinárstiev zažili. Caroline Diel, vincúrka a neortodoxná vinárka, a jej manžel Sylvian (apropo – Francúz) vytvorili niečo, čo musí osloviť nielen milovníkov vína, ale aj fanúšikov radosti zo života a neskutočnej rodinnej atmosféry.
Vína, ktoré sme mali možnosť ochutnať, majú všetko, čo od vína očakávate. Charakter, tajomnosť, dušu, potenciál, neskutočnú kvalitu a atmosféru. Slovami ťažko opísať, ich vína jednoducho pochopíte až po ochutnaní. Priznávam, ja som sa do ich vín zaľúbil a nehanbím sa za to. Dôverujte mi a vyskúšajte vína z tohto výnimočného vinárstva aj vy.

Filter Showing all 3 results
Cenový rozsah
Druh vína
Región
Producent
Štítky
Filter produktov Showing all 3 results
Cenový rozsah
Druh vína
Región
Producent
Štítky